Kontakt:

Josef Jurča

Zlín / Brno

+420 721009530

jurcajosef@gmail.com


Používaná technika:

2x Nikon D700

Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 2.8 VR

Nikon SB-900

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě člověka a proto rozhodně stojí za to, najmout si na tyto slavné okamžiky profesionálního fotografa, který Vám zajistí kvalitní fotky, ke kterým se poté budete moci kdykoliv vrátit a tuto událost si tak připomenout.

Jmenuji se Josef Jurča, je mi let a mou velkou zálibou je fotografování, kterému se na profesionální úrovni věnuji již několik let. Působím převážně v Brně a ve Zlíně, ale není pro mně problém za vámi přijet téměř kamkoliv. Začínal jsem s fotografováním fashion a glamour, poté jsem se několik let aktivně věnoval fotografování závodů rally a i přes to, že jsem tyto disciplíny zcela neopustil, věnuji se dnes převážně svatebním reportážím. Fotografování svateb je podle mně jedna z nejtěžších disciplín fotografie, člověk musí být vždy ve správný čas na správném místě připraven pořídit snímek. Fotografuji s technikou, na kterou se může spolehnout a snažím se zachytit tyto okamžiky co nejlépe. Mým cílem je vytvářet fotografie zachycující Váš svatební den svým originálním způsobem tak, aby jste s fotografiemi byli spokojeni.

Každá svatba vyžaduje individuální přístup a přípravu, proto před každou svatbou zákazníkům navrhuji osobní setkání, na kterém můžeme probrat všechny důležité podrobnosti týkající se svatebního dne. Tato předsvatební schůzka se může odehrát také formou předsvatebního focení. Na fotografování se kromě fotografa zpravidla podílí také asistentka, která se stará hlavně o nasvěcování scény a je pravou rukou fotografa.

Kromě svatebních fotografií mohu nabídnout fotografování prakticky čehokoliv, ať už se jedná o portrétní nebo fashion fotografii, fotografování dětí, aut, zvířat. Cena za tyto služby záleží vždy na konkrétní zakázce, v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.